• Detail firmy

PF-elektro, Znojmo, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme elektrifikaci rodinných domů, komerčních objektů, skladových prostor, ale i chat či garáží. Dále kompletní servis v oboru elektro do 1000V. Pohybujeme se v optimální cenové relaci a vždy se maximálně snažíme vyplnit všechna vaše očekávání.

Adresa

Plenkovice 56
671 51 Plenkovice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29361231
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektrifikace

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.fromel@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Frömel - Jednatel

Mobil: +420 607 769 852
E-mail: pavel.fromel@seznam.cz
Další firmy v oboru

Martin Urbánek - elektroinstalační práce

Provádím kompletní elektroinstalační práce včetně instalace rozvodů v nových bytech, rodinných domech i firemních prostorech. Zajišťuji pravidelný servis elektroinstalace, revize i opravy elektrospotřebičů a rozvodů.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů