• Detail firmy

Petrojet Trade, s.r.o.

Základní popis

Prodej, servis, poradenství - automatické peletové kotle PETROJET na spalování rostlinných pelet

Adresa

U Koupaliště 2707
269 01 Rakovník

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28946588

Výrobky, činnosti

Peletové kotle

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 700 097
E-mail: info@horakypetrojet.cz
WWW: www.horakypetrojet.cz

Kontaktní osoba

RUDOLF LOSKOT - Prokurista

Mobil: +420 602 203 202

Jindřich Sinkule - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKO PALIVA - ZDENĚK KULDA

Naší činností je výroba a prodej dřevních pelet a briket balených i volně ložených. Nabízíme kotle a kamna na dřevní pelety. Dřevní pelety a brikety zavážíme nákladním automobilem s hydraulickou rukou, cisternou na volně ložené pelety a nákladním automobilem s terénním manipulátorem.

TOPENÁŘSTVÍ INSTALATÉRSTVÍ VACEK

Nabídka služeb v oblasti instalatérství a topenářství. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla (země - voda, vzduch - voda), rekuperace a solární systémy včetně zajištění doplňkového servisu. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli nebo subdodavateli a garantujeme záruku 100% kvality. Působíme nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Podílíme se na dotačním programu "Zelená úsporám".

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.