• Detail firmy

PETRES GASTRO s.r.o.

Základní popis

restaurace Orchard, kterou najdete v kancelářském a hotelovém komplexu v centru Ostravy. Restaurace s barem nabízí kapacitu 120 míst, . V objektu je Vám k dispozici salónek s projektorem a flipchartem pro Vaše školení a semináře

Adresa

Vrbka 29/24
725 26 Ostrava - Krásné Pole

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27860434

Výrobky, činnosti

Pohostinství

nově otevřená nekuřácká restaurace Orchard, kterou najdete v kancelářském a hotelovém komplexu v centru Ostravy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 630 022
Mobil: +420 776 888 014
WWW: www.restauraceorchard.cz/

Kontaktní osoba

Radim Petr - Majitel

Miroslava Petrová - Majitel

Mobil: +420 777 020 568

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.