• Detail firmy

Petra Vlnová

Základní popis

Vyrábíme textilní etikety horkou ražbou. Poskytujeme možnost oboustranného tisku. Etikety dodáváme nastříhané na jednotlivé kusy nebo v návinu.

Adresa

Třebízského 378/2
397 01 Pražské Předměstí

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42390257

Výrobky, činnosti

Vyrábíme textilní etikety horkou ražbou.

Vyrábíme textilní etikety horkou ražbou. Poskytujeme možnost oboustranného tisku. Etikety dodáváme nastříhané na jednotlivé kusy nebo v návinu. Technologie umožňuje při výrobě použít různé barvy stuh.

Kontaktní údaje

E-mail: info@textilni-etikety.cz
WWW: www.textilni-etikety.cz

Kontaktní osoba

Petra Vlnová - Majitel

Mobil: +420 776 135 567
Další firmy v oboru

ABAK tiskárna s.r.o.

Zajišťujeme tiskařské služby, tamponový potisk, potisk reklamních předmětů a textilu, polepy cedulí, výloh a aut, výrobu textilních nášivek a výšivek. Věnujeme se digitálnímu i ofsetovému tisku včetně dokončovacích prací. Naleznete nás v Táboře, svými službami pokrýváme i široké okolí.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Jaroslava Přečková d&j STYL

Vyrábíme profesní oblečení pro gastronomii (kuchaři, číšníci, pokojské, sociální zázemí) a zdravotnictví (lékaři, sestry, pomocný personál). Dodáváme rondony pro kuchaře, oblečení pro servírky a číšníky, oděvy pro pokojské, profesní zástěry, oděvy pro zdravotníky, lékařské pláště apod. Zajistíme vyšití loga, jména i vlajky ČR.