• Detail firmy

Petra Vítková

Základní popis

Vinotéka Vínečko je dodavatel tuzemského i zahraničního vína. Víno prodáváme v naší kamenné prodejně i přes e-shop. Půjčujeme stáčecí zařízení a dodáváme sudová vína pro Vaše firemní i soukromé večírky. Nabízíme vynikající přívlastková a sudová vína.

Adresa

Na Špitálce 1927/9
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87602458
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Tuzemská vína

Nabízíme vína jak moravských, tak i českých vinařů. Zejména přívlastková vína Pavlovín Velké Pavlovice, Malé a Velké Žernoseky

Kontaktní údaje

E-mail: vino.vinecko@gmail.com
WWW: www.vino-vina-vinoteka.cz

Kontaktní osoba

Petra Vítková - Majitel

Mobil: +420 734 604 339
Další firmy v oboru

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.

Ing. Jan Záruba

Zabýváme se dodávkou vybraných pochutin, vín, destilátů nebo dárkových předmětů. Jsme schopni dodat Vámi vybrané dobroty a pití na Vaše pořádané firemní či soukromé akce. Nabízíme vína z Moravy, vína ze zahraničí, destiláty či vinné mošty.

BELGIAN BEER IMPORT

Zabýváme se dovozem a prodejem belgického, amerického a irského piva v různých variantách. Dodáváme také dárkové balení piv se stylovými sklenicemi. V našem sortimentu naleznete nabídku piv jantarových, nealkoholických, ovocných, polotmavých, pšeničných, světlých, tmavých, červených, Wit a Scout. Pro více informací navštivte naše webové stránky.