• Detail firmy

Petra Svobodová

Základní popis

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví, zpracování mezd a personalistiky. Umožňujeme klientům neztrácet čas nad činnostmi, které nejsou předmětem jejich podnikání.

Adresa

Sokolská 281
252 16 Nučice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01689581
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kompletní vedení účetnictví nebo daňové evidence pro fyzické i právnické osoby.Specializujeme se zejména na živnostníky a malé a střední společnosti.

Kontaktní údaje

E-mail: petra.svobodova@mpfin.cz
WWW: www.mpfin.cz

Kontaktní osoba

Petra Svobodová - Majitel

Mobil: +420 775 150 007
E-mail: petra.svobodova@mpfin.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.

pobaltí.cz economica s.r.o.

Specializujeme se na účetní poradenství a vedení účetnictví. Zpracováváme daňová přiznání pro fyzické i právnické osoby, zajišťujeme výpočty mezd a vedení personalistiky. Našim klientům nabízíme zastupování na úřadech.

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.