• Detail firmy

Petra Slívová

Základní popis

Oční optika v centru města. Nabízíme dioptrické brýle, sluneční brýle, aplikace kontaktních čoček, brýlová skla, pomůcky pro slabozraké, mikroskopy.

Adresa

Železná 255/24
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86859587
DIČ:  CZ7356272605

Výrobky, činnosti

Oční optika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 108 267
E-mail: jmoptik@volny.cz
WWW: www.jmoptik.cz

Kontaktní osoba

Petra Slívová - Majitel

Mobil: +420 789 217 659
Další firmy v oboru

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.