• Detail firmy

Petra Šándorová

Základní popis

Zabýváme se prodejem řezaných květin. Nabízíme slavnostní, svatební a smuteční vazby či aranžmá z živých i suchých květin. Provádíme dekorace.

Adresa

Masarykovo nám. 6/17
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71938729
  • Služby

Výrobky, činnosti

Květinářství

Kontaktní osoba

Petra Šandorová - Majitel

Mobil: +420 739 258 758

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

Vladimíra Beránková

Nabízíme velký výběr kvalitních řezaných a hrnkových květin převážně z Holandska. Nejkrásnější růže v okolí! Dále nabízíme - dárky, upomínkové předměty, keramiku, přáníčka, zeminu a různé výrobky dle sezony. Po dohodě zajistíme i rozvoz květin. Připravíme Vám květiny na pohřby, svatby, výročí a akce. Připravíme i "Klobásové květiny" - vážeme kytice z klobás (vhodný dárek pro muže).

SMAŽIL MARTIN

Zajišťujeme zahradnické práce. Nabízíme provedení arboretických prací, sekání trávy a křovin, terénních prací, realizace závlahového systému či postřiku proti plevelu.