• Detail firmy

Petra Majorenková

Základní popis

Eshop zaměřen na značkové oblečení a doplňky pro muže, ženy, děti – mikiny, trička, soupravy, kalhoty, tepláky, svetry, kraťasy, ¾ kalhoty, bundy, vesty, obuv, plavky, tašky, kabelky, batohy, čepice atd. Produkty od výrobců Adidas, Puma, Nike.

Adresa

Roháčova 1062/37
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67161006
Rok založení:  1997
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - prodej - e-shop

- prodej oděvů od výrobců Adidas, Nike, Puma, Reebok, atd... Prodej triček, souprav, bund, vest, bot, tašek, kabelek, ponožek, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: majorenkovapetra@seznam.cz
WWW: www.levneznackovezbozi.cz

Kontaktní osoba

Petra Majorenková - Majitel

Jan Brůžek

Mobil: +420 721 137 669

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.

Zemědělství Noska

Zabýváme se zpracováním zemědělských produktů. Provozujeme velkoobchod se zemědělskými komoditami.