• Detail firmy

Petra Kubátová - spotřební zboží

Základní popis

Slevový portál zaměřený na prodej spotřebního zboží se slevou až 90%. Prodej potřeb pro domácnost, chovatelských potřeb, potřeb pro krásu, zdraví, wellness. Auto-moto doplňky. Detoxikační náplasti. Každý den nové slevy pouze u nás.

Adresa

Dvořákova 1319
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71101942
DIČ:  CZ7558020041
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Spotřební zboží

- potřeby pro domácnost, chovatelské potřeby, auto-moto doplňky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 773 859
E-mail: slevaprovas@seznam.cz
E-mail: slevavsem@seznam.cz
WWW: www.slevavsem.cz
WWW: www.sleva-pro-vas.cz

Kontaktní osoba

Petra Kubátová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.