• Detail firmy

Petra Kubátová - spotřební zboží

Základní popis

Slevový portál zaměřený na prodej spotřebního zboží se slevou až 90%. Prodej potřeb pro domácnost, chovatelských potřeb, potřeb pro krásu, zdraví, wellness. Auto-moto doplňky. Detoxikační náplasti. Každý den nové slevy pouze u nás.

Adresa

Dvořákova 1319
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71101942
DIČ:  CZ7558020041
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Spotřební zboží

- potřeby pro domácnost, chovatelské potřeby, auto-moto doplňky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 773 859
E-mail: slevaprovas@seznam.cz
E-mail: slevavsem@seznam.cz
WWW: www.slevavsem.cz
WWW: www.sleva-pro-vas.cz

Kontaktní osoba

Petra Kubátová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.