• Detail firmy

Petra Koutná

Základní popis

Společnost se zabývá zpracováním dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, zprostředkováním obchodu a hostinskou činností.

Adresa

Krasíkov 43
563 01 Krasíkov

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75272911
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, výroba plastových a pryžových výrobků, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: koutnapetra@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petra Koutná - Majitel

Mobil: +420 724 710 827

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Šedivá

Vyrábíme ručně malované a řezané naučné a didaktické hračky a skládanky pro děti od 3 let. Šijeme sáčky z organzy a jsme schopni zhotovit dřevěné hračky na zakázku.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.