• Detail firmy

PETRA KOLÁŘOVÁ

Základní popis

Provádím oceňování nemovitostí dle platných cenových předpisů, stanovení jejich obvyklých cen, ocenění položkovým rozpočtem stavebních prací.

Adresa

Staré Jesenčany 94
530 02 Staré Jesenčany

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74424301
  • Služby

Výrobky, činnosti

oceňování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 566 845
WWW: www.odhadnem.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petra Kolářová - Majitel

Mobil: +420 607 506 159
E-mail: kolarova@odhadnem.cz
Další firmy v oboru

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.