• Detail firmy

Petra Hůlková

Základní popis

Naše firma Vám nabízí, závlahové systémy trávníků,realizace zahrad, údržba zahrad a veřejného prostranství, zahradní jezírka, zahradní architekturu, ošetření trávníků, pořez stromů a odvoz atd.

Adresa

Zelená 408
294 42 Luštěnice

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67650937

Výrobky, činnosti

Jezírka, trávníky, trávníkový koberec.

Kontaktní údaje

E-mail: zahradastolina@seznam.cz
WWW: www.zahrada-stolina.cz

Kontaktní osoba

Petra Hůlková - Majitel

Mobil: +420 739 808 033
E-mail: zahradastolina@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Helena Roubíčková Květiny LorDDekor

Provozujeme ateliér svatebních kytic, květinářství a zahradnictví v Praze a širém okolí. Navrhujeme a realizujeme svatební květinové výzdoby, květinové dekorace na stůl, květinové výzdoby hotelů, restaurací a firem, vytváření květinových věnců a rozvoz květin. Zajišťujeme udržovací zahradnické práce, sekání trávníků a porážení stromů pro soukromé zahrady i firemní prostory.

Nemeton realizace spol. s r.o.

Nabízíme realizace zahrad, včetně detailní vizualizace, rekultivace a tvorby jezírek. Poskytujeme odborné poradenství a servis realizovaných zahrad.