• Detail firmy

Petra Hendrychová

Základní popis

Nabízíme poradenské služby v oblasti vnější a vnitřní výživy, doplňkové programy pro hubnutí a regeneraci organismu, nabírání váhy.

Adresa

Židněves 35
294 06 Židněves

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73614025
DIČ:  CZ7055150949
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hubnutí - poradenství

Pomohu Vám snadno a účinně snížit Vaší váhu a nabrat tolik potřebnou energii. Poradenství a konzultace po celou dobu zdarma.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 184 289
E-mail: hendrychovapetra@seznam.cz
WWW: www.zdravistylhubnuti.inpage.cz

Kontaktní osoba

Petra Hendrychová - Majitel

Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

TERRA VIVA s.r.o.

Firma TERRA VIVA s.r.o. se zaměřuje na dovoz a distribuci kvalitní certifikované biokosmetiky značek Logona, Sante, Fitne, aquabio a Palmea. Nabízíme dekorativní kosmetiku, květové esence, přírodní potravinové doplňky, přírodní kosmetiku pro přecitlivělou pleť a aknózní pleť, zásadité výrobky, přírodní zubní gely a zubní krémy, přírodní tuhá mýdla, přírodní purifikanty, přírodní parfémy apod.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.