• Detail firmy

Petra Cimbálníková

Základní popis

Dodáváme průmyslové filtry Torit, Kemper, Wagner, Scheuch, Plymovent, Handte. Filtrace olejové mlhy, odsávání prachu a dýmu. Průmyslová hydraulika.

Adresa

Kostelní 981
768 24 Hulín

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68770367

Výrobky, činnosti

Prodej průmyslových filtrů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 118 666
E-mail: info@kdfilter.cz
WWW: www.kdfilter.cz

Kontaktní osoba

Petra Cimbálníková - Majitel

Mobil: +420 608 888 957
E-mail: cimbalnikova@kdfilter.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALFICO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, průmyslové filtrace a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme průmyslové filtrace kapalin, ocelové a nerezové konstrukce, obloukové svařování, atypické konstrukce, rukávcové filtry, nádoby filtrů s vinutými vložkami, filtrační vinuté vložky, potrubní síta, sáčky do rukávcových filtrů a mnoho dalšího.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

RECEO s.r.o.

Zabýváme se filtrací průmyslových olejů a emulzí. Provádíme odstraňování vody z oleje, čištění strojů a nádrží, realizujeme výměny kapalin a měření čistoty olejů. Chráníme životní prostředí.