• Detail firmy

Petra Červená

Základní popis

Jsme maloobchod a velkoobchod pneumatik, plechových a alu disků AEZ, Dezent, Metzeler, pneuservis a motopneuservis, uskladnění. Prodáváme Bridgestone, Firestone, Firststop, Goodyear, Dunlop, Pirelli, Michelin, antiradary. Doprava zboží po celé ČR.

Adresa

Budějovická 621/63
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66470528

Výrobky, činnosti

Pneumatiky

Jsme maloobchod a velkoobchod pneumatik, plechových a alu disků AEZ, Dezent, Metzeler, pneuservis a motopneuservis, uskladnění.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 810 452
Mobil: +420 602 377 943
E-mail: radotin@cerveny-pneuservis.cz
WWW: www.cerveny-pneuservis.cz

Kontaktní osoba

Robert Červený

Mobil: +420 602 377 943
Další firmy v oboru

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.

Miloslav Jirsa

Provozujeme autoservis, pneuservis i autopůjčovnu. Zajišťujeme opravy vozidel do 3,5 tuny - provádíme výměny olejů, kapalin, výfuků, katalyzátorů, spojek, rozvodů motorů a podvozkových částí, mechanické opravy, laserovou geometrii, diagnostiku apod. Nabízíme ruční mytí vozidel a čištění interiérů. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž celopolepy vozidel foliemi včetně oprav celopolepů.

Novotný Miroslav

Nabízíme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Provedeme veškeré mechanické práce (brzdy, rozvody, výměny olejů, opravy náprav...), PC diagnostiku, přípravy na STK, kompletní servisní prohlídky, přezujeme či opravíme pneu nebo odtáhneme Vaše vozidlo. Výměny olejů na počkaní bez objednání.