• Detail firmy

Petra Černá

Základní popis

Společnost nabízí kadeřnické služby, pedikúru, výroba paruk, rybičky Garra rufa a další možnosti.

Adresa

Mírová 162/22
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88707903
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- garra rufa, pedikúra, kadeřnictví, výroba paruk, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 597 336
E-mail: salonswing@seznam.cz
WWW: salonswing.cz

Kontaktní osoba

Petra Černá - Majitel

Mobil: +420 602 597 336
E-mail: cerna.pet@seznam.cz
Další firmy v oboru

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.