• Detail firmy

Petra Benýšková

Základní popis

Zhotovujeme webové obchody a prezentace, reklamní letáky,plákáty a internetovou reklamu... Provozujeme realitní činností bez provize z prodeje. Nabízíme úklidové služby pro firmy a domácnosti. Montujeme žaluzie markýzy,sítě proti hmyzu a lešení.

Adresa

Dolní Újezd 64
751 23 Dolní Újezd

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87812363
DIČ:  CZ7459105324

Výrobky, činnosti

Webové prezentace

Kontaktní údaje

E-mail: ourfuture@seznam.cz
WWW: www.czsluzby.com

Kontaktní osoba

Petra Benýšková - Majitel

Telefon: +420 608 835 575
E-mail: ourfuture@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.