• Detail firmy

Petra Bartošková

Základní popis

Šití převážně dětského oblečení podle vlastního návrhu s použitím výšivek, vyšívání na zakázku strojové, originální peněženky kabelky sedací vaky aj.

Adresa

Dyjákovice 77
671 26 Dyjákovice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61612855
DIČ:  347-7061185439

Výrobky, činnosti

Ruční práce

Dětské oblečení, peněženky kabelky, sedací vaky patchwork, dárkové zboží.

Kontaktní údaje

E-mail: pletenizpapiru1@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petra Bartošková - Majitel

Mobil: +420 739 732 734
E-mail: pletenizpapiru1@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ADMOVE s.r.o.

Specializujeme se na pojízdnou reklamu - kolo s reklamním vozíkem, přívěsný vozík s billboardem, automobil s billboardem. Realizujeme zakázkovou výrobu oblečení pro firmy, sportovní kluby, závodní týmy apod.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.