• Detail firmy

Petr Žmiják

Základní popis

Zakázková výroba nábytku a jiného zboží, pokládání plovoucích podlah, montáž interiérových dveří a zárubní Sapeli. Nabídka deckingových roštů.

Adresa

V Sídlišti 358/31
683 01 Rousínov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68075448

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba nábytku a jiného zboží

Zakázková výroba nábytku a jiného zboží, pokládání plovoucích podlah, montáž interiérových dveří a zárubní Sapeli. Nabídka deckingových roštů.

Kontaktní osoba

Petr Žmiják - Majitel

Mobil: +420 774 030 944
E-mail: zmijak@seznam.cz
WWW: p://www.zmijak.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.