• Detail firmy

Petr Žila

Základní popis

Nabízíme výlepy reklamních plakátů a fólií. Zajišťujeme montáž reklamních plachet. Zaměřujeme se také na servis a údržbu reklamních panelů.

Adresa

Jana Škody 190/5
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65484070

Výrobky, činnosti

Výlep reklamních plakátů

Kontaktní údaje

E-mail: info@reklamnicinnost.cz
WWW: www.reklamnicinnost.cz

Kontaktní osoba

Petr Žila - Majitel

Mobil: +420 604 922 543
Další firmy v oboru

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

ROSS, s.r.o.

Vyrábame svetelné reklamy, 3D plastické nápisy, boxy a výstrče, interiérovú reklamu, LED displeje, citylighty, totemy a pylóny, markízy a terasy, bann