• Detail firmy

Petr Ziemniok

Základní popis

Zabýváme se prodejem stříbrných šperků s krystaly Swarovski. Náušnice, přívěsky, piercingy, prsteny, náramky, sady a to vše za perfektní ceny! Neodolatelné, stříbrné šperky Swarovski, pro každou ženu či dívku.

Adresa

Čelakovského 531
684 01 Slavkov u Brna

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87617838

Výrobky, činnosti

prodej stříbrných šperků

Kontaktní údaje

E-mail: info@sperkovnictvi.cz
WWW: www.sperkovnictvi.cz

Kontaktní osoba

Petr Ziemniok - Majitel

Telefon: 732 837 103
E-mail: info@sperkovnictvi.cz
Další firmy v oboru

Milan Pavlík

Zakázková výroba a prodej šperků. V naší nabídce naleznete drahé kameny, přírodní perly, investiční diamanty, máme široký výběr náušnic, prstenů, snubních a zásnubních prstenů, z bílého i žlutého zlata. Nabízíme luxusní briliantové šperky. Zajišťujeme kompletní klenotnický servis, v rámci kterého Váš šperk zkontrolujeme, vyčistíme, vyleštíme nebo upravíme jeho velikost. Přijďte se přesvědčit.

Ing. Gabriela Šedá

Již 30 let se věnujeme výrobě a prodeji šperků z drahých kamenů v zlaceném nebo stříbrném obecném kovu. Šperky vyrábíme ručně a každý náš výrobek je originál, šperky bez kamenů ani stejné série nevyrábíme. Provádíme galvanické lakování a vypalování, díky tomu jsou naše produkty bez niklu a neoxidují (nečernají). Ve stálé nabídce máme zhruba 2000 ks kvalitních šperků.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.