• Detail firmy

Petr Zelený

Základní popis

Potiskneme cokoliv si budete přát! Sítotisk je naše specializace a kvalita je pro nás na prvním místě. Zabýváme si i digitálním tiskem a potiskem ve velkých i malých nákladech.

Adresa

Vrchlického 32
568 02 Svitavy

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43505392
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Tamponový tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 530 480
E-mail: obchod@atelier-g.cz
E-mail: atelier-g@svi.cz
WWW: www.atelier-g.cz

Kontaktní osoba

Barbora Zelená

Mobil: +420 731 516 171
E-mail: obchod@atelier-g.cz

Petr Zelený - Majitel

Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.