• Detail firmy

Petr Žaček

Základní popis

Nabízíme vše kolem automatických převodovek osobních automobilů. Velkoobchod s osvědčenými náhradními díly všech značek. Repase hydroměničů v NL, dokumentace, manuály. Konsultace při diagnostice závad a problémů po opravách.

Adresa

Jubilejní 494/65
700 30 Ostrava - Hrabůvka

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66719381

Výrobky, činnosti

Velkoobchod s náhradními díly všech značek

Nabízíme vše kolem automatických převodovek osobních automobilů. Velkoobchod s osvědčenými náhradními díly všech značek. Repase hydroměničů v NL,

Kontaktní osoba

Petr Žaček - Majitel

Telefon: +420 596 783 898
Mobil: +420 604 540 292
E-mail: aupet@seznam.cz
WWW: www.automatickeprevodovky-servis.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

AUTOSKLA DOMAŽLICE - Karel Pivoňka

Výměna autoskla na všechny osobní a nákladní vozidla, vč. autobusů a pracovních strojů. Bodově poškozené čelní sklo umíme rychle opravit. Na nejčastější automobily máme autosklo vždy skladem! S vaší pojišťovnou vše zařídíme už od nahlášení - výměna autoskla pro všechny pojišťovny v ČR.