• Detail firmy

Petr Vőrős

Základní popis

Tryskání - pískování kovů je zároveň nejúčinnější metodou, jak odstranit z materiálu staré nátěry nebo rez. Poskytování služeb přistavení a odvoz kontejnerů, dovoz písku, štěrku, recyklátu, zeminy a stavebních materiálů, dovoz zboží a materiálu, atd.

Adresa

Janderova 220
253 01 Hostivice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01279831
DIČ:  CZ7108240073
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- tryskání - pískování kovů se nejčastěji využívá jako předúprava povrchu před aplikací nátěrových hmot nebo před nanášením žárového nástřiku.

Kontaktní osoba

Vörös Petr - Majitel

Mobil: +420 775 127 818
E-mail: piskovani.tryskani@gmail.com
Další firmy v oboru

DELTA Engineering Kolín s.r.o.

Specializujeme se na CNC obrábění. Vyrábíme jednoúčelové strojů, prototypy a přípravky. Nabízíme zakázkovou, kusovou a sériovou výrobu.

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.