• Detail firmy

Petr Vorlíček

Základní popis

provádí - geodetické práce - geometrické plány - vytyčení staveb a hranic pozemků

Adresa

Jasmínová 2145
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71760695
  • Služby

Výrobky, činnosti

Geodetické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 219 644
E-mail: vorlasek@seznam.cz
WWW: www.geodet-vorlicek.cz

Kontaktní osoba

Petr Vorlíček - Majitel

Další firmy v oboru

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.