• Detail firmy

Petr Volný

Základní popis

Firma se zabývá prodejem baterií, hodinkových baterií, nabíječek, svítilen, světelných zdrojů, LED, zářivek, prodlužovacích přívodů apod. Zastoupení značek Energizer, Duracell, Philips, JCB, Sanyo, Megaman, Duralamp, GE, Solight, Brondi, Muller licht

Adresa

Dr. Antonína Vaculíka 1894
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68168926
DIČ:  CZ7710084954

Výrobky, činnosti

Baterie a akumulátory

Kontaktní údaje

Fax: +420 558 436 467
E-mail: info@energizershop.cz
WWW: www.energizershop.cz

Kontaktní osoba

Petr Volný - Majitel

Mobil: +420 608 960 086
E-mail: info@energizershop.cz
Další firmy v oboru

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

Bech-Akku-Power baterie s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion, nabíječek akumulátorů, montážních svítilen a různých elektronických modulů. Provádíme odborné repase akumulátorů.