• Detail firmy

Petr Vojtíšek

Základní popis

Nabízím produkci a výrobu reklamy. Provádím digitální i ofsetový tisk, či flexotisk a sítotisk i veškeré dokončovací práce.

Adresa

Sazovická 454/13
155 21 Praha 5 - Zličín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68849745

Výrobky, činnosti

Nabízím produkci a výrobu reklamy.

Nabízím produkci a výrobu reklamy. Provádím digitální i ofsetový tisk, či flexotisk a sítotisk i veškeré dokončovací práce.

Kontaktní osoba

Petr Vojtíšek - Majitel

Mobil: 608 333 324

Pobočky

Depot Design, s.r.o.
Milady Horákové 612/25
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.