• Detail firmy

Petr Vojtík Aron

Základní popis

Pronájem automobilů, provoz nákladní a osobní dopravy, provádění zemních a demoličních prací.

Adresa

Briketářská 218/17
715 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11551119

Výrobky, činnosti

Pronájem automobilů, provoz nákladní a osobní dopr

Pronájem automobilů, provoz nákladní a osobní dopravy, provádění zemních a demoličních prací.

Kontaktní osoba

Petr Vojtík - Majitel

Mobil: 603 429 395
E-mail: petr.vojtik@centrum.cz
WWW: www.zaklady.cz
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Sádrokartony Londa

Věnujeme se zednickým a montážním pracem pomocí sádrokartonových konstrukcí. Rekonstruujeme půdní prostory, koupelny a bytová jádra, vystavíme jakékoliv příčky a předstěny. Působíme v celém Moravskoslezském kraji, zejména v oblastech Nový Jičín, Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm.