• Detail firmy

Petr Vodrážka

Základní popis

Autodoprava do 3,5t Opel Movano 4 EP 1,55t zvýšená skříň. Hledám pravidelnou práci pro dodávku, nebo vytěžování. Provádím drobné stavební práce - ploty, jímky..., zemní a výkopové práce, přípojky vody, kanalizaci, elektro.

Adresa

Stroupečská 3044
438 01 Žatec

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12019241
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autodoprava do 3,5t mezinárodní i vnitrostátní

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 448 064
E-mail: pe.vodrazka@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Vodrážka - Majitel

Mobil: +420 774 448 064
E-mail: pe.vodrazka@seznam.cz
Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Plotové centrum Ústí nad Labem

Prodej a montáž plotů a oplocení včetně příslušenství. Sloupky, sítě, tkaniny, branky a brány k různým objektům včetně montáže. Pletivo upravujeme dle požadavků. Nabízíme oplocení svařované, kované, hliníkové a plastové včetně příslušenství a doplňků.

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.