• Detail firmy

Petr Voborník

Základní popis

Opravy komínových těles a sopouchů. Čištění, kontroly a revize komínů, nabídka dalších kominických prací dle dohody. Montáže komínových systémů.

Adresa

Mírové náměstí 20
257 44 Netvořice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71122648

Výrobky, činnosti

Kominictví

KOMÍNY A VŠE KOLEM NICH OD NÁVRHU PŘES PRODEJ PO STAVBU ČIŠTĚNÍ - VLOŽKOVÁNÍ -RENOVACE -OPRAVY VČETNĚ ZAJIŠTĚNÍ REVIZÍ

Kontaktní údaje

Mobil: 607 419 820
Fax: 317 729 323
E-mail: kominik29@seznam.cz
WWW: www.holecek.sluzby.cz

Kontaktní osoba

Petr Holeček - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.