• Detail firmy

Petr Verner

Základní popis

Společnost provozuje pneuservis s nabídkou prodeje nových, použitých i protektorovaných pneumatik. Údržbu motorových vozidel a jejich příslušenství. Přezutí pneu za skvělé ceny! Autodoprava - valník nebo plachta za smluvní ceny.

Adresa

Chrášťany 2
252 19 Chrášťany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48090077
DIČ:  CZ481230143
Rok založení:  1993
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- údržba motorových vozidel a jejich příslušenství. Pneuservis. Nabízí nové i jeté pneumatiky mnoha značek včetně protektorů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 729 707
E-mail: verner.pneu@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Verner - Majitel

Další firmy v oboru

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

AUTOSERVIS David Svoboda

Provozujeme autoservis v Hlízově u Kutné Hory. Zaměřujeme se na osobní a užitková vozidla. Provádíme diagnostiku, plnění klimatizace, geometrii kol, výměny olejů a brzdových destiček a další služby autoservisu včetně oprav karoserií. Zajišťujeme STK a montujeme tažná zařízení.