• Detail firmy

Petr Večeřa 1

Základní popis

Pronájem párty stanů, pavilonů, pagod a svatebních stanů včetně vybavení. Disponujeme stany různých tvarů a velikostí, vhodné pro všechny typy akcí - pivní, filmové, hudební festivaly, firemní večírky, rodinné oslavy nebo svatby.

Adresa

Sadová 519
675 21 Okříšky

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71574824

Výrobky, činnosti

Pronájem párty stanů, pavilonů, pagod

Disponujeme stany různých tvarů a velikostí, vhodné pro všechny typy akcí - pivní,filmové,hudební festivaly,firemní večírky,rodinné oslavy nebo svatby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 966 865
E-mail: info@fdpartyevents.cz
WWW: www.fdpartyevents.cz

Kontaktní osoba

Petr Večeřa - Majitel

Mobil: +420 773 669 979
Další firmy v oboru

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.