• Detail firmy

Petr Vašíček

Základní popis

Nabízíme komplexní řešení v oblasti kopírovací a kancelářské techniky včetně dodávek spotřebního materiálu. Prodej, pronájem, záruční i pozáruční servis kopírek, tiskáren a faxů Kyocera, Konica, Minolta, Develop, HP, Canon, Epson, Toshiba, Oki.

Adresa

Čebín 469
664 23 Čebín

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61694622

Výrobky, činnosti

Kopírovací a kancelářská technika

Komplexní řešení v oblasti kopírovací a kancelářské techniky

Kontaktní údaje

Telefon: 549 213 254
Mobil: 775 216 100
Fax: 549 213 256
E-mail: servis@vapeko.cz
WWW: www.vapeko.cz

Kontaktní osoba

Petr Vašíček - Jednatel

Další firmy v oboru

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.