• Detail firmy

Petr Vaněk

Základní popis

Zprostředkování obchodu a služeb - gastro, nápoje, alko, nealko, pivo a jiné.

Adresa

Pekařská 79/15
746 05 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75380218

Výrobky, činnosti

Zprostředkování obchodu a služeb.

Kontaktní údaje

E-mail: petr.vanous@email.cz

Kontaktní osoba

Petr Vaněk

Mobil: +420 774 444 280
E-mail: petr.vanous@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.