• Detail firmy

Petr Vaněk

Adresa

Jakoubka ze Stříbra 113
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62203509
DIČ:  CZ7506142446
Rok založení:  1995
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kancelářská technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 651 474
Fax: +420 474 650 050
E-mail: mvanek@v-v.cz
WWW: www.v-v.cz

Kontaktní osoba

Vaněk Petr

Další firmy v oboru

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.