• Detail firmy

Petr Vanča

Základní popis

Nabídka služeb přepravy ucelených vozových zásilek, kusových zásilek ve všech evropských relacích. Zajištění celního odbavení zásilek a skladování.

Adresa

Skladový areál Hradešín
282 01 Hradešín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71373098

Výrobky, činnosti

Zajištění celního odbavení zásilek a skladování.

Nabídka služeb přepravy ucelených vozových zásilek, kusových zásilek ve všech evropských relacích.

Kontaktní osoba

Petr Vanča - Majitel

Telefon: 312 301 413
Fax: 312 301 427
E-mail: petr.vanca@seznam.cz
WWW: www.vanca.cz
Další firmy v oboru

J.K. ARET s.r.o.

Naše společnost nabízí pronájem skladových prostor v Kladně. K dispozici máme temperované, nezateplené sklady i hlídané oplocené venkovní prostory. Všechny nabízené prostory se nacházejí v uzavřeném areálu s ostrahou, která je zahrnuta do ceny pronájmu. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

AUTODOPRAVA Milan Sihelský

Provozujeme sklápěcí a valníkovou přepravu. V současné době je naší hlavní činností přeprava sypkých materiálů. Právě velký rozvoj ve sklápěcí dopravě byl podnětem k rozšíření našeho vozového parku o další vozy a návěsy s vyšší tonáží. Servisujeme nákladní vozy a provádíme ověřování tachografů.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!