• Detail firmy

Petr Valášek

Základní popis

Servis počítačů a notebooků,prodej počítačů a notebooků,profesionální obnova dat,počítačové sestavy na zakázku,prodej hardware a software,odvirování, záloha dat, (re-) instalace,poradenství v oblasti hardware a software,tvorba www (WEB) stránek.

Adresa

Závodu míru 914/23b
360 17 Stará Role

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74610414

Výrobky, činnosti

servis počítačů a notebooků

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 307 093
E-mail: valasek1004@seznam.cz
WWW: www.pcserviskv.cz

Kontaktní osoba

Petr Valášek - Majitel

Mobil: +420 739 307 093
E-mail: valasek1004@seznam.cz
Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.