• Detail firmy

Petr Tymrák

Základní popis

Výstavba srubových a skeletových domů, střešní konstrukce včetně pokrytí, venkovní a vnitřní dřevěné obklady, dřevěné stropy, izolace, sádrokarton.

Adresa

Nový Hrozenkov 196
756 04 Nový Hrozenkov

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68352174
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba srubových a skeletových domů.

Kontaktní údaje

E-mail: p.tymrak@email.cz

Kontaktní osoba

Petr Tymrák - Majitel

Mobil: +420 731 186 941
E-mail: p.tymrak@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.