• Detail firmy

Petr Tulajdan

Základní popis

Výroba kusového a malosériového nábytku pro bytové a komerční prostory. Prodej a montáž dveří a obložkových zárubní. kancelářské sestavy, vybavení pro restaurace, penziony, firemní recepce a další z lamina, dýhy..

Adresa

Dolní oblast Vítkovice, č.p. 2963
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73249301
DIČ:  CZ7707015580
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dveře a obložkové zárubně

Kontaktní osoba

Petr Tulajdan - Majitel

Mobil: +420 604 439 121
E-mail: info@tp-interier.cz
WWW: www.tp-interier.cz
Další firmy v oboru

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.