• Detail firmy

Petr Tomsa

Základní popis

Provádíme : hydroizolace teras,podlah, balkónů, základových desek, spodních staveb,nádrží jímek, ploché střechy. Opěrné zdi - pískovce, porfyr, zednické práce, obklady,dlažby, sádrokartony, více na našem webu.

Adresa

Pražská 407
407 11 Boletice nad Labem - Děčín XXXII

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87276054
DIČ:  CZ8709242575

Výrobky, činnosti

Provádíme : hydroizolace teras,podlah, balkónů...

Provádíme : hydroizolace teras,podlah, balkónů, základových desek, spodních staveb,nádrží jímek, ploché střechy. Opěrné zdi - pískovce, porfyr,

Kontaktní údaje

E-mail: tomsapetr@email.cz
WWW: www.tomsapetr.webnode.cz

Kontaktní osoba

Petr Tomsa - Majitel

Telefon: 736 120 826
E-mail: tomsapetr@email.cz
Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.