• Detail firmy

Petr Toman 1

Základní popis

Nabízíme ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových apartmánech se sociálním zařízením, televizí a kuchyňkou. Možnost parkování a wi-fi připojení.

Adresa

Česká 13/52
351 01 Františkovy Lázně

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44621701

Výrobky, činnosti

Penzion

Nabízíme ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových apartmánech se sociálním zařízením, televizí a kuchyňkou. Možnost parkování a wi-fi připojení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 542 777
Mobil: +420 774 542 777
E-mail: pengabi@centrum.cz
WWW: www.pensiongabi.wz.cz

Kontaktní osoba

Petr Toman

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.