• Detail firmy

PETR TEUCHNER

Základní popis

Autorizované měření emisí. Servis, revize plynových zařízení. Výstavba, servis kontinuálního měření emisí. Vypracování znaleckých a odborných posudků.

Adresa

Zátiší 748
735 31 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13640569
DIČ:  CZ6204091619

Výrobky, činnosti

Měření emisí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 173 095
WWW: www.teuchner.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Teuchner - Majitel

Mobil: +420 603 182 821
E-mail: teuchner@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Jaroslav Menšík - GOODMEN

Specializujeme se na služby v oblasti topení, voda a plyn. Nabízíme servis, revize, opravy nebo kompletní realizace nových projektů jako jsou kotelny, výměníky, ústřední topení nebo kompletního technického zařízení budov.

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.