• Detail firmy

Petr Teska

Základní popis

Nabízím elektromontáže, servis elektrospotřebičů - trouby, bojlery, sporáky, čerpadla, akumulační kamna, elektrokotle (Protherm, Dakon, MoraTop),kamer

Adresa

Vozová 1570/4
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62392824

Výrobky, činnosti

Nabízím elektromontáže, servis elektrospotřebičů..

Nabízím elektromontáže, servis elektrospotřebičů - trouby, bojlery, sporáky, čerpadla, akumulační kamna, elektrokotle (Protherm, Dakon, MoraTop),kamerové systémy.

Kontaktní údaje

E-mail: elteservis@email.cz

Kontaktní osoba

Petr Teska - Majitel

Mobil: 777 449 513
Další firmy v oboru

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.