• Detail firmy

Petr Teichman

Základní popis

Vyrábíme polohovací stoly s hydraulickým zvedákem. Nastavitelné stoly pro veterinární zařízení a stoly pro trimování. Stoly jsou vyrobeny ze svařených ocelových profilů. Nerezová deska stolu a pryžová podložka zabraňující klouzání zvířete.

Adresa

Bohumínská 73/1387
710 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60993715
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Polohovací stoly.

Vyrábíme stoly z hydraulickým zdvihem a nastavitelnou výškou. Kostra je ze svařených ocelových profilů. Možná výroba i z jednoho silného profilu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 360 175
E-mail: vet.stoly@volny.cz
WWW: www.vetstol.cz

Kontaktní osoba

Petr Teichman - Majitel

Další firmy v oboru

HEROS - Dušan Vinklar

Výroba a prodej polohovacích lůžek, prodej invalidních vozíků, aktivních i pasivních matrací, chodítek, toaletních křesel, pomůcek do koupelny a dalších. Dodáváme široký sortiment pro LDN, domovy důchodců a jiná zdravotnická zařízení.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

EKPS s.r.o. CHRUDIM

Dodáváme zdvihací techniku a řídící systémy skladového hospodářství. Opravujeme a modernizujeme regálové zakladače. Zajišťujeme komplexní služby - počáteční návrh, projekt, konstrukční řešení, výrobu, montáže, oživení, revize, záruční servis i pozáruční servis.