• Detail firmy

Petr Tausche

Základní popis

Kompletní řešení pro střechy - všechny typy střech, krovy, altánky, suché stání, zahradní domky, oplocení pergoly. Montáž střešní krytiny.

Adresa

Ústecká 27
417 42 Soběchleby

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67826342
  • Služby

Výrobky, činnosti

Střechy

Kompletní řešení pro střechy - všechny typy střech, krovy, altánky, suché stání, zahradní domky, oplocení pergoly. Montáž střešní krytiny – tašky pálené, tašky betonové, eternit, šindele, asfaltové pásy, plechové krytiny.

Kontaktní údaje

WWW: www.strechy-smipetas.cz/

Kontaktní osoba

Petr Tausche - Majitel

Mobil: +420 775 209 511
E-mail: tausche.p@seznam.cz
Další firmy v oboru

Střechy Payerle

Kompletní realizace a rekonstrukce střech. Drobné i větší opravy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken, stavba altánů a pergol.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.