• Detail firmy

Petr Tauc - JIPEG

Základní popis

Dodáváme OSB a MFP desky, sádrokarton KNAUF, RIGIPS, prodej, montáž. Suché stavební směsi, fasádní zateplovací systémy WEBER TERRANOVA, ECOLOR Stavební chemie Slaný. Izolace a polystyren ISOVER, ORSIL, DCD SCHWENK. Míchání barev, barvy, fasády.

Adresa

Zbečník 140
549 31 Zbečník

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48620254

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

Dodáváme desky, sádrokartony, prodej, montáž. Suché stavební směsi, fasádní zateplovací systémy, Stavební chemie Slaný. Izolace a polystyren, atd

Kontaktní osoba

Petr Tauc - Majitel

Mobil: +420 603 851 827
E-mail: jipeg@jipeg.cz
WWW: www.jipeg.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVING, spol. s r.o.

Stavební firma provádějící veškeré druhy staveb - rodinné domy, průmyslové stavby, zemědělské stavby, výstavba bytů do osobního vlastnictví, rekonstrukce a modernizace. Výroba a doprava betonových směsí. Zámečnické a truhlářské práce.

TW Trade, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem zahradnických a dekorativních prvků z přírodního i umělého kamene. Nabízíme drtě, kamínky, valounky, solitéry, obkladové pásky a panely, dlažby, šlapáky, zdící kameny a mnoho dalšího. Dovážíme přírodní kámen z různých zemí světa: z Itálie, Německa, Řecka, Bulharska, Turecka, Číny, Indie či Brazílie. Kompletní nabídku produktů vč. fotografií naleznete na našich www.

Dušan Zelinka - hutní materiál

Specializujeme se na dodávku stavebního a hutního materiálu. Dodáváme válcované profily, nosníky, betonářskou ocel, svařované kari sítě, sádrokartonové desky, konstrukční a ukončovací profily, parotěsné fólie, fasádní vaty a fasádní profily, tepelné izolace, hydroizolace, porobetonové tvárnice, maltové a omítkové směsi. Dopravu stavebního a hutního materiálu realizujeme celorepublikově.