• Detail firmy

Petr Tauc - JIPEG

Základní popis

Dodáváme OSB a MFP desky, sádrokarton KNAUF, RIGIPS, prodej, montáž. Suché stavební směsi, fasádní zateplovací systémy WEBER TERRANOVA, ECOLOR Stavební chemie Slaný. Izolace a polystyren ISOVER, ORSIL, DCD SCHWENK. Míchání barev, barvy, fasády.

Adresa

Zbečník 140
549 31 Zbečník

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48620254

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

Dodáváme desky, sádrokartony, prodej, montáž. Suché stavební směsi, fasádní zateplovací systémy, Stavební chemie Slaný. Izolace a polystyren, atd

Kontaktní osoba

Petr Tauc - Majitel

Mobil: +420 603 851 827
E-mail: jipeg@jipeg.cz
WWW: www.jipeg.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVING, spol. s r.o.

Stavební firma provádějící veškeré druhy staveb - rodinné domy, průmyslové stavby, zemědělské stavby, výstavba bytů do osobního vlastnictví, rekonstrukce a modernizace. Výroba a doprava betonových směsí. Zámečnické a truhlářské práce.

HRÁDEK s.r.o.

Specializujeme se na výrobu plastových a hliníkových oken, dveří, zimních zahrad a prosklených stěn (fasád). Zajišťujeme kompletní realizace po celé ČR, návrhem počínaje a výrobou a montáží konče. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zajištění servisu. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich internetových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat.

TERMAN-JANOUŠEK, spol. s r.o.

Výroba a prodej fasádního a podlahového polystyrénu. Nabídka desek z pěnového polystyrenu. Rozsah dle připojené certifikace.