• Detail firmy

Petr Tauc - JIPEG

Základní popis

Dodáváme OSB a MFP desky, sádrokarton KNAUF, RIGIPS, prodej, montáž. Suché stavební směsi, fasádní zateplovací systémy WEBER TERRANOVA, ECOLOR Stavební chemie Slaný. Izolace a polystyren ISOVER, ORSIL, DCD SCHWENK. Míchání barev, barvy, fasády.

Adresa

Zbečník 140
549 31 Zbečník

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČO:  48620254

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

Dodáváme desky, sádrokartony, prodej, montáž. Suché stavební směsi, fasádní zateplovací systémy, Stavební chemie Slaný. Izolace a polystyren, atd

Kontaktní osoba

Petr Tauc - Majitel

Mobil: +420 603 851 827
E-mail: jipeg@jipeg.cz
WWW: www.jipeg.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVING, spol. s r.o.

Stavební firma provádějící veškeré druhy staveb - rodinné domy, průmyslové stavby, zemědělské stavby, výstavba bytů do osobního vlastnictví, rekonstrukce a modernizace. Výroba a doprava betonových směsí. Zámečnické a truhlářské práce.

CIDEMAT HRANICE s. r. o.

Naše firma se již přes 20 let zabývá výrobou teracové dlažby, u které zaručujeme její vysokou kvalitu a dekorativní vlastnosti. Mimo jiné patří mezi naše činnosti stolařské práce a zabýváme se výrobou cementotřískových desek CETRIS. Naše výrobky dodáváme do řady autoservisů, výrobních hal, skladů a dalších namáhaných prostorů jak v České republice, tak i do zahraničí.

INDUSTROPROFIL, spol. s r.o.

Naše společnost nabízí široký sortiment hutního materiálu. Materiál dělíme na požadované délky a dodáváme i beze zbytku. Firma rozšířila sortiment kovářských polotovarů o další komponenty. Dle potřeby našim klientům dovezeme štěrkopísky a drcené kamenivo. Na našich webových stránkách si můžete prohlédnout kompletní nabídku a stáhnout ceníky nabízeného sortimentu.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

DOSTING spol. s r.o.
S využitím služeb ABC Českého hospodářství jsme velmi spokojeni. Po vložení našich nabídek se nám zvyšuje návštěvnost našich www stránek.

Ing. Libor Hron

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.