• Detail firmy

Petr Synecký

Základní popis

Nabízíme zasklívání oken i dveří či lepení akvárií a zrcadel. Provádíme broušení i leštění hran včetně vrtání a výřezů. Vyrábíme ručně dvojitá skla.

Adresa

K Holyni 482/41
154 00 Praha 5 - Slivenec

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71546944

Výrobky, činnosti

Nabízíme zasklívání oken i dveří či lepení zrcadel

Nabízíme zasklívání oken i dveří či lepení akvárií a zrcadel. Provádíme broušení i leštění hran včetně vrtání a výřezů. Vyrábíme ručně dvojitá skla.

Kontaktní údaje

E-mail: syndasklo@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Synecký - Majitel

Mobil: +420 604 813 326
Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.