• Detail firmy

Petr SÝKORA

Základní popis

Firemní nabídka: tisk samolepících etiket, potisk propagačních předmětů, samolepící reklama vyřezávaná plotrem, reklama na karosériích dopravních prostředků, lepená reklama na výkladní skříně a firemní štíty a další. Navštivte naše stránky.

Adresa

Papírenská 63/4
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12507482
DIČ:  CZ5510110078
Rok založení:  1991
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Potisk reklamních předmětů

Potiskneme Vám trička logem Vaší společnosti nebo obrázkem dle Vašeho přání.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 783 039
Fax: +420 274 783 039
E-mail: aston@aston.cz
WWW: www.aston.cz

Kontaktní osoba

Petr Sýkora - Jednatel

Mobil: +420 602 936 505
Další firmy v oboru

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.