• Detail firmy

Petr Svoboda

Základní popis

nabízím práce zednické,obkladačské,rekonstrukce,fasády,malby,nátěry,sádrokartony,pokládka plovoucích podlah,lin,koberců,práce malířské,tapetování,stropnice,atd.Smluvní ceny,praxe v oboru 29 let,spohehlivost a záruka samozřejmostí.

Adresa

28.října 839
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69415102
DIČ:  69415102

Výrobky, činnosti

nabízím práce zednické,obkladačské,rekonstrukce

nabízím práce zednické,obkladačské,rekonstrukce,fasády,malby,nátěry,sádrokartony,pokládka plovoucích podlah,lin,koberců,práce malířské,tapetování

Kontaktní údaje

E-mail: mojefirma2222@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Svoboda - Majitel

Telefon: 728 461 583
E-mail: mojefirma2222@seznam.cz
Další firmy v oboru

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ, a.s.

Provádíme veškeré stavební práce pro průmyslové stavby, pro stavby občanské vybavenosti i pro bydlení. Vyrábíme beton. Zajišťujeme tesařské, zámečnické a železářské práce. Působíme v regionech Litoměřice a Mělník.